הרחקת יונים מקצועית לחורף

הרחקת יונים מקצועית לחורף

לקראת החורף או במהלכו חשוב להרחיק את היונים מסביבת המגורים הקרובה. דווקא בחורף היונים מחפשות מקומות מסתור יבשים והן מוצאות זאת בקלות בפתחים חשופים כמו מסתורי כביסה, גגות רעפים, פירים של מעליות, במחסנים ועוד. כדי להרחיק את היונים יש לפנות לחברה מקצועית המתמחה בתחום ומציעה שיטות יעילות ואפקטיביות המעניקות לכם שקט נפשי ופתרון ארוך טווח נגד היונים. יש לזכור כי יונים מפיצות מחלות מסוכנות לבני אדם ולחיות הבית, הן מהוות מטרד רעש, מלכלכות את המבנה ואת כל הסביבה, לרבות לשלשת על מכוניות וכביסה נקייה, והן נושאות עמן כינים וטפילים רבים. לכן, יש להרחיק את היונים מסביבת המגורים אך מומלץ לבחור חברה המציעה שיטות חדשניות והומניות ללא צורך בהרעלת היונים וגרימה למותן.

הרחקת יונים מקצועית

לקראת החורף היונים מחפשות מקומות מסתור והגנה מפני קור, גשם, ברד ולחות. בסביבת המגורים העירונית יש ליונים אינספור מקומות מחבוא, ובסביבה הכפרית ניתן לראות את להקות היונים מחפשות מקומות מסתור חמימים ומוגנים כמו ברפתות, מחסני תבואה ומבנים עם גגות גבוהים. הרחקת יונים מקצועית לחורף מתחילה בביקור של צוות מנוסה במקום על מנת לבדוק את השטח, לאתר את מקומות המסתור של היונים וכך ניתן להציע ללקוח פתרון מקיף ויעיל לאורך זמן.

הרחקת יונים מקצועית כוללת שיטות מתקדמות כמו התקנת רשתות נגד יונים, התקנת דוקרני נירוסטה על אדני החלונות ובמקומות רלוונטיים נוספים, ניקוי לשלשת והדברה נגד כינים הנישאות על ידי היונים ועוד. את הרשתות יש להתקין באמצעות חברת סנפלינג המתמחה בתחום, הרשת יעילה ומונעת את כניסת היונים למקומות המסתור. במקרים מסוימים החברה תציע ללקוח להתקין חוטי רטט המהווים פתרון יעיל נגד יונים או כל אמצעי אחר, בהתאם לתנאי השטח והמבנה עליהם יש להגן מפני היונים המסוכנות לבריאות האדם.