הרחקת יונים לקראת הקיץ

הרחקת יונים לקראת הקיץ

עונת החורף עומדת להסתיים בקרוב, ורגע לפני שהקיץ מתחיל כדאי להזמין חברה מקצועית להרחקת יונים. חשוב לדעת כי יונים מהוות מטרד גדול בסביבת המגורים - הן עלולות להפיץ מחלות שונות המסוכנות לבני אדם ולחיות הבית, הן מהוות מפגע רעש טורדני, ומפרישות לשלשת המכתימה את הכבסים הנקיים. הלשלשת מכתימה גם את קירות המבנה, מפיצה ריח רע, ויש בה חיידקים וסוגי וירוסים המסוכנים לבריאות האדם. כמו כן, לשלשת היונים מכילה חומצה הגורמת לנזק לרכוש, לכן חשוב להרחיק את היונים מבעוד מועד, ויש מגוון שיטות לעשות זאת.

יונים מהוות מפגע בריאותי ומטרד לבני אדם

כאמור, מומלץ להרחיק יונים מסביבת המגורים. היונים נוהגות לקנן במסתורים בבתים, הן אוהבות מקומות חבויים כמו מסתורי כביסה, גגות רעפים וכיוצא בזה. אם לא מרחיקים את היונים הן ישובו לקנן מדי שנה באותו הקן. מאחר והן נושאות טפילים, וירוסים וחיידקים שונים - אתם, ילדכם וחיות המחמד שלכם מסתכנים בבעיות בריאותיות.

מעבר לסכנה הבריאותית, היונים נושאות עליהן כינים וטפילים שונים, הן מפרישות לשלשת בכמות רבה, הלשלשת מזהמת את הסביבה, גורמת לנזקי רכוש, מכתימה את קירות הבית וגורמת לירידה בערך הנכס. כמו כן, בהרבה מקרים, היונים מלכלכות את הכביסה התלויה על החבלים.

בנוסף, ידוע כי היונים הומות בקול חזק והן עלולות להוות מטרד ולגרום לרעש בלתי נסבל. היונים חיות בלהקות, ולכן אם לא תדאגו להרחיק אותן, אתם עשויים לגלות תוך זמן קצר כי להקה גדולה בחרה להתמקם דווקא בבית או בבניין המגורים שלכם, וכתוצאה מכך אתם עלולים לסבול ממפגע בריאותי מסוכן ומזוהמה.

הרחקת יונים לפני הקיץ

חשוב להרחיק יונים לפני תחילת הקיץ, מאחר ובקיץ היונים בוחרות מקום לקנן בו. מהרגע שהן הקימו קן, הן דוגרות על הביצים ועשויות לגרום למחלות זיהומיות קשות. לכן, חשוב להזמין חברה מקצועית להדברת יונים - חברה אשר מסוגלת לספק מגוון פתרונות מקצועיים להרחקת היונים, לרבות התקנת רשת למניעת כניסת יונים למסתורי כביסה ולחללים חבויים במבנה המגורים, דוקרנים על אדני החלונות ועל הגג, ופתרונות אלקטרוניים חדשים הגורמים להבהלת היונים ולהרחקתן מהנכס שלכם.