הרחקת יונים לקיץ

הרחקת יונים מקצועית לחורף

היונים מהוות מפגע בריאותי ומטרד רב לדיירים, הן גורמות לרעש, מפיצות מחלות, כינים, תולעים ווירוסים מסוכנים, וגורמת לירידת ערך הנכס בגלל הלשלשת. חשוב לדעת כי היונים נושאות עמן מחלות וטפילים לכן חשוב להרחיק אותן מהמבנה, ובמיוחד ממסתורי כביסה, גגות רעפים, אדני חלונות, פתחים שונים במבנה וכן ממבנים כמו האנגרים וממבנים חקלאיים כמו רפתות. יש מגוון פתרונות להרחקת יונים אך חשוב לבחור בחברה מקצועית ומנוסה שתתאים את שיטת הטיפול היעילה ביותר לפי מקום המסתור בו היונים בחרו.

הרחקת יונים ממסתורי כביסה

היונים מחפשות מקומות מסתור בהן יוכלו לקנן ולדגור ללא חשש וללא הפרעה. מסתורי כביסה מהווים מקום אידיאלי ליונים כדי לקנן בו ולכן כאשר מגלים כי יונים התמקמו במסתורי הכביסה של הבניין יש למהר ולהזמין חברה המתמחה בהרחקת יונים. חשוב לדעת כי היונים נושאות מחלות וחיידקים מסוכנים העלולים לגרום להתפרצות מחלות כמו שפעת העופות, פאראטיפוס (חיידק מעיים המסתתר בלשלשת היונים), אורניאזוס (חיידק העלול לגרום לדלקת ריאות) וכמו כן היונים מפיצות כינים. כדי להרחיק יונים ממסתורי כביסה ניתן להתקין רשת בבניין המגורים שתמנע את כניסתן של היונים למקום.

הרחקת יונים מגגות רעפים

יונים אוהבות להסתתר ולקנן בגגות רעפים כיוון שכך הן מוגנות בפני ציפורי טרף המאיימות עליהן ובפני זוחלים המאיימים לטרוף את הביצים שלהן. בכל גג רעפים ניתן למצוא רעפים שזזו ממקומם או פתחי אוורור דרכם היונים נכנסות לגג ללא הפרעה. כדי למנוע מהיונים כניסה לגג הרעפים וקינון במקום יש מספר פתרונות להרחקת יונים, החברה המקצועית תבחר את השיטה הנכונה והתאימה ביותר. בין השיטות הנפוצות להרחקת יונים- התקנת רשת מעל הגג שמנעת מהיונים כניסה ומרחיקה אותן ביעילות מהמקום, התקנת דוקרני נירוסטה המונעים ביעילות מיונים לעמוד על גג הרעפים, ובמיוחד באזור המרזבים ובאדני חלונות, התקנת חוטי רטט ופתרונות נוספים. כדי לדעת כי אם נמצאו יונים מקננות בגג הרעפים יש להרחיק אותן במהירות וחברה מקצועית תעניק פתרון מתקדם ואיכותי לאורך זמן, החברה תבצע במידת הצורך גם ניקוי של הלשלשת והדברה נגד כיני היונים.