הדברת מקקים בחורף

הדברת מקקים בחורף

בכל פעם שמסתיים החורף והקיץ מגיע - גובר הביקוש לשירותי הדברת מזיקים בכלל והדברת מקקים בפרט. לכאורה, זה נראה כמו צעד הגיוני וברור מאליו אבל מסתבר שיש כמה סיבות טובות שבגינן כדאי להעדיף דווקא הדברה שמבוצעת בתקופת החורף.

בשורות הבאות נראה מדוע הדברה חורפית היא הדבר הנכון מבחינת אפקטיביות, נוחות ומחיר משתלם.

פעילים גם בחורף

אנשים רבים סבורים בטעות שפעילות של מקקים מאפיינת אך ורק את עונת הקיץ. אכן, בקיץ בהחלט רואים את אותם החרקים שיוצאים לשוטט בבתים, מגיעים מעופפים מן החלונות ויוצאים מצינורות ופתחי הביוב. עם זאת, גם בחורף נמצאים המקקים מסביב אלא שפחות רואים אותם. הם עדיין נמצאים בתוך הביוב ועדיין יוצאים מזמן לזמן לחפש מזון ו"לחלץ עצמות". משום כך, הדברה בחורף יכולה להיות אפקטיבית וחשובה לא פחות מאשר בקיץ.

פעילות מונעת לקיץ נקי

חשיבות נוספת להדברת מקקים בחורף ניתן לתמצת באמצעות המונח "פעולה מונעת". האפקטיביות של הדברה שנעשית על ידי מדביר מקצועי ומנוסה נשמרת לאורך חודשים ארוכים ולכל הפחות לתקופת זמן של כשנה. לכן, כאשר מקדימים לבצע הדברה בעונת החורף נהנים מבית נקי ממקקים בעונת הקיץ החמה. אז במקום לחכות לקיץ ולסבול ממכה בלתי נעימה של מקקים, נוהגים אחרת ומונעים את הבעיה מלכתחילה.

גם המחיר נוח

דבר אחרון שאפשר לקחת בחשבון כאשר שוקלים לבצע הדברה של מקקים בעונת החורף הוא זמינות המדבירים והמחיר לצרכן. בעונת החורף, דווקא כאשר פחות אנשים מזמינים את שירותי ההדברה האמורים, יותר נוח, זול ומשתלם לעשות את הצעד הנכון. שירותי הדברה בחורף יהיו, אם כן, זולים יותר ומהירים יותר וכל זאת, עם תוצאות לא פחות טובות מאשר הדברה בשיא העונה החמה.